Psíky na adopciu (naše)

Dinka

Dinka je fenka stredného vzrastu, ktorá k nám prišla z cigánskej osady, kde žila priviazaná o motúz, ktorý sa jej už začínal zarezávať do kože na krku. Je to dospelá, tešivá fenka, ktorá má veľmi rada ľudskú spoločnosť, tú psiu si vyberá...

očkovanie: ÁNO kastrácia: ÁNO kontakt: 0948 213 214, 0948 891 391 lokalita: Zvolen - Budča

Boba

Boba je asi 1- 1,5 ročná sučka zavalitej postavy, je to veľký maznák, rada sa hladká, z človeka sa veľmi teší. Už vie pekne chodiť aj na vodítku, rada sa hrá, má hygienické návyky. Boba je znášanlivá a hravá aj s inými psami, ale závisi od povahy toho druhého psíka, lebo hoci sa nejavi dominantne, tiež si nenechá skákať po hlave. Boba je veľmi prítulná k ľuďom, je vhodná aj k deťom.

očkovanie: ÁNO kastrácia: ÁNO kontakt: 0948 213 214, 0948 891 391 lokalita: Zvolen-Budča

Bellinda

Bellinda je asi 7 ročná veľmi zlatá a pokojná sučka, mierumilovná, znášanlivá aj s inými psami, vhodná k deťom aj ku starším pre svoju kľudnú povahu. Bellinda sa našla túlať, ale nikomu nepatrila, zo začiatku bola veľmi plachá a dôveru voči ľuďom získala postupne. Bellinda je naozaj veľmi dobrá povaha, ideálny psík do domu, ale zvykla by si kľudne aj v byte, hlavne že by mohla byť pri človeku, ktorý ju bude mať rád.

očkovanie: ÁNO kastrácia: ÁNO kontakt: 0948 891 391, 0948 213 214 lokalita: Zvolen-Budča

Dorotka

Dorotka je malá sučka z osady, kde ju už nechcú, údajne majú alergiu - najčastejšia výhovorka po novom. V každom prípade si Dorotka zaslúži lepší život. K cudzím je zo začiatku trošku plachá, nakoľko si žije voľný sposob života. Má asi 2 roky. Naučená na deti, na psy a aj na mačičky. Je to kríženec menšieho vzrastu. Vhodná je do bytu aj do domu s prístupom dnu.

očkovanie: ÁNO kastrácia: ÁNO kontakt: 0948 213 214, 0948 891 391 lokalita: Sielnica

Goro

Goro sa našiel vyhodený ešte ako šteňa. Našla a ujala sa ho rodina, ktorá mu však v čase, keď sa mal učiť svoje hranice všetko dovolila a tak si časom začal dovoľovať Goro, ktorý pri cerení zubov vedel, že mu každý ustúpi. Po príchode k nám bol mrzutý, nezniesol spoločnosť iných psov a manipulácia s ním bola ťažká. Postupne, ako zisťoval, že autoritou nie je on, začala sa meniť i jeho povaha. Stále je ešte svojský, avšak narozdiel od minulosti nechá so sebou pomerne dobre manipulovať, úplne sa znáša so psami, stal sa z neho prítulný pes, ktorý by sa len hladkal, má 100% hygienické návyky, nič neničí a je veľmi múdry... Vzhľadom na svoju povahu potrebuje majiteľa, ktorý by mu aj naďalej určoval hranice, aby sa u neho opäť nerozvinulo jeho staré správanie. Nie je vhodný do rodiny s malými deťmi. Vie chodiť pekne na vodítku, poslúcha na sadni aj privolanie, je vášnivý aportér, milovník hračiek, ktoré si poctivo nazvláča do peliešku, ale podeliť sa o ne nechce.  Je vhodný skôr do bytu, nakoľko je špekulant a z dvora občas ujde.

očkovanie: ÁNO kastrácia: ÁNO kontakt: 0948 213 214, 0948 891 391 lokalita: Zvolen-Budča

Dotty

Dotty je 2,5 mesačná sučka kríženca, ktorá nezačala svoj psí život najlepšie. Spolu so svojou sestričkou Jelly sa našla vyhodená pri ceste, jediné čo jej do nového života dali boli staré prázdne hrnce a rušná cesta plná áut. Naštastie je už spolu s Jelly v bezpečí a pripravená nájsť si ten najlepší domov. Ako každé šteniatko je zvedavá, hravá a človeka zbožňuje. V dospelosti bude väčšieho vzrastu.

očkovanie: ÁNO kastrácia: NIE kontakt: 0948 213 214, 0948 891 391 lokalita: Sielnica

Swifty

Swifty je mladý psík kríženčeka, ktorý sa narodil v chlieviku, kde spolu so súrodencami strávil aj prvé mesiace svojho života. Šteniatka boli natoľko nesocializované, že ich vonku z chlievika nepúšťali a tak nevideli niekoľko mesiacov svetlo, trávu, neboli na čertsvom vzduchu... Vzhľadom nato čo prežil je Swifty počiatku plachý, ale keď si zvykne na človeka a vidí, že mu nič nehrozí je vďačný za každé pohladenie. Swifty je znášanlivý so psíkmi aj mačičkami. Je menšieho vzrastu má okolo 10kg. Je veľmi pozorný a rýchlo sa učí nové veci.

očkovanie: ÁNO kastrácia: ÁNO kontakt: 0905 269 952 lokalita: Banská Bystrica

Džany

Džany sa v jeden letný horúci deň túlal po nadjazde, kde ho skoro zrazilo auto. Vysilený prišiel až do areálu hotela, kde sa ho dehydrovaného podarilo chytiť. Pobyt v koterci znášal veľmi zle, Džany neustále hnačkoval, chudol, niekoľko krát musel brať ATB, jedol špeciálne granule a jeho stav sa dlho nezlepšoval. S ostatnými psami vychádza bez problémov, pretože ich úplne ignoruje a ich spoločnosť nevyhľadáva. Vyše roka bol Džany úplne nekontaktný, nechcel sa ani hladkať. Pobyt v koterci ho ničil.

Džanyho sa vám však podarilo presunúť do dočasnej opatery, kde úplne ožil a zmenil sa. Pribral (bez potreby špeciálneho krmiva), krásne sa mu zlepšila srsť, je šťastný a dokonca veľmi prítulný. Z človeka sa nesmierne teší a vyhľadáva jeho spoločnosť a kontakt. Džany potrebuje voľnosť, neznesie byť zavretý, preto pre neho hľadáme domov, kde by mohol šťastne žiť v rodinnom domčeku a robiť spoločnosť svojej novej rodine. Je vhodný aj k starším.

očkovanie: ÁNO kastrácia: ÁNO kontakt: 0905 269 952 lokalita: Banská Bystrica

Sori - REZERVOVANÝ

Sorinko je mladý psík kríženčeka malého vzrastu, ktorý mal asi zlú skúsenosť s mužmi, keďže sa ich veľmi bojí a preto by bolo ideálne, keby išiel do nového domova k žene. Znášanlivý je so psíkmi aj mačičkami. Je menšieho vzrastu má do 10kg. Je veľmi pozorný a rýchlo sa učí nové veci. Je vhodný k druhému psíkovi pri ktorom by sa všetko naučil, odkukal aj sa rýchlejšie osmelil.

očkovanie: ÁNO kastrácia: ÁNO kontakt: 0905 269 952 lokalita: Banská Bystrica

Pluto

Pluto je asi 8 mesačný kríženec stredného vzrastu. Je aktívnej povahy, hravý, energický, ideálny parťák k druhému psovi, ktorému potrebujete "vybiť baterky". Pluto to určite zvládne, pretože druhého psa svojou hravosťou a aktivitou určite rýchlo unaví. Je vhodný do rodinného domu, naučený aj na deti.

očkovanie: ÁNO kastrácia: ÁNO kontakt: 0948 213 214, 0948 891 391 lokalita: Zvolen-Budča
Strany: 1, 2