Benefičná burza

Chceme sa Vám aj takto poďakovať za Vašu podporu a na základe toho sme pre Vás, našich verných darcov a fanúšikov pripravili túto BURZU, kde si môžete vybrať produkt, ktorý sa Vám páči za to,že nám finančne pomáhate. Jednotlivé výrobky sú odstupňované na základe Vášho finančného daru, vyberiete si Vami vybraný produkt, zašlete formulár, ktorý sa nachádza pod každým obrázkom daného produktu a po pripísaní Vášho finančného daru na účet nášho združenia Vám príde poštou zvolený darček. Vždy sa jedná o limitované edície,ktoré pre nás vytvárajú mladí a šikovní slovenskí dizajnéri. Už s nami spolupracovali Jana Gavalcová, Lucia Richtáriková, Radka Dudášová, NOVESTA, Oľga Paštéková, Moonsocks za čo im ďakujeme!

 

Kolekciu jar/leto 2017 sme pripravili v spolupráci so slovenskou značkou Moonsocks. Cieľom je opäť podpora našich útulkáčov. Špeciálna kolekcia našich ponožiek je navrhnutá v krabičke, ktorej obsah tvoria 3 rôzne páry ponožiek.

3 páry = 3 eurá psíkom v núdzi Ďakujeme Haf! #moondogs

pre kúpu ponožiek klikaj na foto kampane ;)

 

Preklik na eshop moonsocks.sk

 

Kolekciu jar/leto 2015 sme pripravili v spolupráci so slovenskou maliarkou Oľgou Paštékovou (http://www.olique.sk) a látku nám poskytla firma Novesta. V štýle našej tradície sa jedná o limitovanú edíciu a z každej farby tašky je vyrobených len 100ks.

rozmer tašky: 40x45cm,  materiál: pevná tenisková látka, potlač: Merchyou

 

Benefičná burza

 

Kolekciu Adoptuješ miluješ!, jeseň/zima 2015 sme pripravili v spolupráci s občianskym združením Pozemok BMX. Opäť sa jedná o limitovanú edíciu tričiek a mikín. Tričká sú vyrobené zo 100% eco bavlny, grafický návrh vytvoril náš dvorný grafik Adam Žember. 

 

Benefičná burza

 

!POZOR!:

Pre objednávku MIKÍN, TRIČIEKTAŠIEK a TIELOK zaslať uvedený príspevok na účet nasledovne:

č.ú.: 1028541006/1111

peňažný ústav: UniCredit Bank Slovakia a.s.

IBAN: SK 2511110000001028541006

SWIFT : UNCRSKBX

poznámka: BB (ako benefičná burza) a Vaše Meno a Priezvisko

 

Len do vypredania zásob!


pánska mikina sivá XL,2XL - posledné kusy

pánska mikina sivá XL,2XL - posledné kusy

príspevok (akcia!)40 Eur
ks
pánska mikina čierna L,XL,2XL

pánska mikina čierna L,XL,2XL

príspevok 50 Eur
ks
Taška sivá

Taška sivá

príspevok 30 Eur
ks
Taška biela

Taška biela

príspevok 30 Eur
ks
Taška čierna

Taška čierna

príspevok 30 Eur
ks